Кафедра романських мов

Інститут філології КНУ імені Тараса Шевченка

Центр іспанської мови та культури

Центр іспанської мови та культури

Центр було створено згідно «Договору про створення Центру іспанської мови та культури між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка (Україна) та Гранадським університетом (Іспанія)» у 2001 році.

Директор центру – Гусейнова Оксана Миколаївна, к.ф.н., доцент кафедри романських мов

Співробітники центру - (на громадських засадах) Верба Г. Г. – доцент кафедри теорії та практики романських мов Мерзлікіна О. В. – доцент кафедри іспанської та італійської філології Старший лаборант центру – Рудник Ірина Петрівна.

Діяльність центру

Центр працює для студентів і викладачів усіх кафедр університету, які вивчають іспанську мову.

Метою центра є сприяння вивченню іспанської мови та життя Іспанії, різноманітне збагачення знань соціального, наукового і культурного спрямування членів Центру, обмін академічною, науковою, діловою та культурною інформацією і матеріалами.

Напрямками роботи центру є проведення регулярних зустрічей з носіями іспанської мови у формі лекцій, семінарів, диспутів, конференцій, вечорів, презентацій, конкурсів. Згідно цього центр займався вирішенням питань по проведенню другого (листопад 2007), третього (жовтень2008), четвертого (жовтень 2009), п’ятого (листопад 2010) і шостого (листопад 2011). Курсу методики викладання іспанської мови у співробітництві з Посольством Іспанії та Інститутом Сервантеса; щорічно бере участь у проведенні міжнародних іспитів з іспанської мови як іноземної (ДЕЛЕ) – два рази на рік жовтень та квітень місяць; кожного року організовує зустрічі з представниками іспанського та латиноамериканського Посольств для викладачів та студентів до Національних свят Іспанії та Латинської Америки.

У центрі створені всі умови для самостійного вивчення іспанської мови за допомогою літератури та застосування технічних засобів (комп’ютер, телевізор, відео та DVD програвачі).

Бібліотека, створена зусиллями обох університетів, наліковує більше 1 500 примірників і працює щоденно з 10:00 до 12:00 години. Нею мають можливість користуватися викладачі, аспіранти та студенти університету.

У центрі також можна переглянути художні фільми та новини на іспанській мові та обговорити їх. Демонстрація фільмів відбувається з 12:00 до 14:00.

Центр займається організацією набору до літньої школи Університету Гранади (Іспанія).

Контакти

© Олена Сірук, 2001 - 2014