Кафедра китайської, корейської та японської філології

Інститут філології КНУ імені Тараса Шевченка

Конкурс


Конкурс-есе 21-го століття: відносини між Республікою Корея та Україною

Київський національний університет імені Тараса Шевченка разом з Посольством Республіки Корея в Україні запрошує студентів університету взяти участь у корейському англомовному конкурсі-есе на тему “What can we do to realize better cooperative relations between Korea and Ukraine, particularly in energy efficiency and resource development when the tendency towards common propriety in the globalization era of the 21st century is a common phenomenon”. (Що слід зробити, щоб краще реалізувати відносини співробітництва між Республікою Корея та Україною, зокрема в оптимальному використанні енергії та ресурсів, в той час як тенденція до доцільності використання ресурсів в епоху глобалізації 21 століття є загальним феноменом).

Обсяг есе має складати приблизно 900 слів. Виконані роботи слід надіслати за адресою: yuliaG7@gmail.com та manilave@yahoo.co.kr не пізніше 10 листопада 2010 року разом з короткими відомостями про авторів.

Переможці першого туру конкурсу будуть оголошені 13 листопада 2010 р., а заключний усний тур конкурсу, який остаточно визначить рейтинг переможців, відбудеться 17 грудня 2010 р.

Конкурс визначить шість остаточних переможців: два золотих, два срібних та два бронзових призери (по три учасники з першого та другого курсів, решта – з третього та четвертого курсів).

Золотим призерам буде надана можливість навчання за Корейською програмою для випускників з наданням стипендії, а також коштовні призи – корейські мобільні телефони. Решта переможців отримають грошові призи розміром 400$ і 300$ відповідно.

Успіхів!

© Олена Сірук, 2001 - 2014